Українці станцювали національний танець на фестивалі “Pako Festa-2018” в Австралії

В австралійському місті Джілонг, яке розташоване у штаті Вікторія, пройшов фестиваль “Pako Festa-2018″, який є найбільшим мультикультурним святкуванням, що відбувається на Зеленому континенті з 1983 року.

У ньому беруть участь культурні спільноти, громадські об’єднання і митці з усіх куточків світу. Цьогоріч українську діаспору представляв танцювальний колектив ”Легенда”, який у національних костюмах, з хлібом та сіллю, продемонстрували публіці національні танці.

/ відео – Youtube-канал Nadia Tkaczuk

Джерело: kozakorium.com
Українці станцювали національний танець на фестивалі “Pako Festa-2018” в Австралії
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: