Автор світлин походив із Заліщик. Вчився у Коломийській гімназії, Львівському університеті. Працював у Коломиї вчителем у гімназії.
Був учасником гімнастично-руханкового товариства “Сокіл”, дописував у місцеві часописи. Колекціонував твори гуцульського мистецтва, долучився до створення першого у Станіславові – Покутського музею.
Під час Першої світової воював у лавах австрійської армії. Наприкінці 1920-их повернувся до журналістики і краєзнавства. Приїжджав у Галичину і фотографував. У 1930-их підготував до друку у Львові “Путівник по Східних Бескидах”.











